Wiadomości

W czwartek, 20 czerwca 2013 r., w wyjątkowo słoneczny i gorący dzień, odbyła się
w naszej szkole  impreza plenerowa, podczas której beztrosko bawiliśmy się
i korzystaliśmy z dostępnych atrakcji.

Pani Dyrektor zapewniła nam mnóstwo atrakcji, wśród których największą były uwielbiane przez dzieci dmuchańce! Był dmuchany zamek, ogromna zjeżdżalnia, gąsienica oraz autko-bujak!

Kto miał dość skakania i zjeżdżania, mógł się udać do studia makijażu i salonu fryzjerskiego, aby dać się pięknie pomalować i fantazyjnie uczesać.
O dziwo, w obu tych miejscach pojawiło się zarówno dużo dziewczyn, jak i chłopców! Obok salonu makijażu i fryzur znajdował się jeszcze salonik poskręcanych-wykręconych-zakręconych baloników, z których powstawały rozmaite kształty – dla każdego coś ładnego!
Oczywiście nie mogło zabraknąć pysznego jedzonka i przekąsek, takich jak grillowana kiełbasa, pizza, popcorn i wata cukrowa!
Pan muzyk wesoło grał i śpiewał, słońce świeciło, a my – wśród balonowych girland i różnokształtnych balonów, świetnie się bawiliśmy, tak więc czas nam szybko minął!
W ramach projektu edukacyjnego „Z MUZYKĄ PRZEZ ŚWIAT” dzieci miały okazję pobawić się przy muzyce z różnych stron świata takich jak np. „Zorba”, Macarena”, „Czeska Polka”, "Samba", „Lambada”, "Kankan".