Wiadomości

Kibicowanie aktualnym mistrzom Polski w piłce nożnej coraz bardziej nam się podoba. Dlatego nie lada frajdą była dla nas możliwość obejrzenia drużyny Śląska Wrocław w półfinałowym meczu Pucharu Polski. Tym razem rywal był bardziej wymagający i zdecydowanie lepszy od Floty Świnoujście. Naprzeciw Wrocławian stanęli piłkarze Wisły Kraków, którzy stawiając wszystko na jedną kartę przyjechali do stolicy Dolnego Śląska w najmocniejszym składzie. Sporą przyjemnością była możliwość obejrzenia na żywo takich tuzów futbolu jak : Sobolewski, Głowacki, Mila, Pareiko, Iliev czy Patryk Małecki.

Na trybunach również wielkie święto gdyż frekwencja wyniosła 21 tysięcy widzów. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, a my nie szczędziliśmy gardeł w ciągłym dopingu. Ostatecznie Śląsk wygrał 2:1 i to właśnie Dolnoślązacy jadą na Wawel w roli faworyta.
Na zwycięzcę meczu czeka w finale najprawdopodobniej Legia Warszawa. Pomeczowy nastrój udzielał nam się jeszcze długo po końcowym gwizdku.

Z tego miejsca chcemy podziękować  włodarzom WKS „Śląsk” Wrocław oraz Klubowi Kibiców Niepełnosprawnych „Śląska” Wrocław  za przekazanie bezpłatnych biletów naszym uczniom. Hej Śląsk!