Wiadomości

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Gdy wrzesień dobiega końca, pamięta o tym każda dziewczyna, że swoje święto obchodzi męska cześć naszego szkolnego grona. Z tej to też okazji 26 września zorganizowano spotkanie  podczas, którego chłopcy mogli wykazać się swoim sprytem, odwagą i inteligencją. Pięknymi i ciepłymi słowami przywitała panów jedna z uczennic gimnazjum, zachęcając ich jednocześnie do uczestnictwa w wielu ciekawych konkursach, które przygotowali dla nich organizatorzy.

Po krótkim wstępie i kilku szybkich tańcach panowie stanęli w szrankach
i rywalizowali ze sobą na wielu płaszczyznach: między innymi mieli okazję poszczycić się swymi umiejętnościami w szybkim nawlekaniu korali na sznurek, zawiązywania krawatów (panowie wykazali się pomysłowością i wylansowali nowe style wiązania krawata). Okazało się, że świetnie nawet z zasłoniętymi oczami, potrafią rozpoznać narzędzia
i określić do czego służą. Popisywali się znajomością marek samochodów, piłkarzy
i klubów do których należą. Niektórzy zabłysnęli znajomością sztuk kulinarnych
i przygotowali kanapki, których nie powstydziłby się nawet najlepszy kucharz.

Na sam koniec chłopcy uczestniczyli w próbie odwagi, mądrości i wytrzymałości. Koleżanki gromkimi brawami nagrodziły zwycięzcę.
„... i gdy ktoś Cię zapyta - gdzie Ci mężczyźni prawdziwi tacy, my odpowiadamy – to nasi chłopacy. Nie ma dziedziny, w której Ci wspaniali wiedzą lub umiejętnościami by się nie wykazali, każdy z nich liczne ma talenty. Każdy uprzejmy i uśmiechnięty. Każdy Cię miło zaskoczyć może kiedy po prostu Ci w czymś pomoże.”