Wiadomości

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Dnia 23.10.2012r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej, Niepublicznym Gimnazjum Specjalnym oraz Niepublicznej Szkole Przysposabiającej do Pracy prowadzonych przez Siostry Franciszkanki w Ludwikowicach Kłodzkich organizatorzy konkursu „Pory roku w oczach dziecka” pod patronatem Pani Dyrektor Ewy Postół zakończyli pierwszą z czterech zaplanowanych na rok szkolny 2012/2013 edycję konkursu plastycznego pod hasłem „Jesień w oczach dziecka”.

Uczniowie pod czujnym okiem wychowawców przygotowali różnorodne
i niepowtarzalne prace plastyczne. Ponadto wykonali szereg innych prac, w których wykazali się swoistym talentem artystycznym. Były to między innymi zwierzęta, warzywa, owoce wykonane z masy solnej. Wykorzystano również dary jesieni i przygotowano prace wykonane z kasztanów i żołędzi.

Po raz kolejny nasi szkolni artyści wykazali się pomysłowością, ale co najważniejsze trudem, który został włożony w wykonanie niniejszych prac. Pierwszymi osobami, które miały możliwość podziwiać pracę dzieci byli ich wychowawcy, którzy dokładali wielu starań by każdy z uczestników mógł osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostały zamieszczone na wystawie znajdującej się w holu głównym szkoły, by każdy miał możliwość podziwiania tak wspaniałego wykonania.