Wiadomości

Dnia 26 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbył się długo oczekiwany przez wszystkich uczniów Festiwal Piosenki Dziecięcej pod tytułem „Rozśpiewana nutka”
nad którym czuwał koordynator i jednocześnie nauczyciel muzyki pan Jacek Myćka.

Nauczyciele przygotowali listę utworów i wybrali uczniów, którzy już od kilku tygodni brali aktywny udział w próbach. Każdy z uczestników, a było ich naprawdę wielu, od dłuższego czasu ćwiczyli piosenki, które mieli zaprezentować. W końcu nadszedł ten dzień i w pięknie udekorowanej sali widowiskowej, która w tym dniu stała się prawdziwą estradą, zebrała się publiczność, czyli uczniowie szkół wraz z wychowawcami.

     Niniejszemu wydarzeniu rangę prawdziwego festiwalu nadała obecność pani Dyrektor Szkoły Ewy Postół, która była najważniejszym gościem dla dzieci.

   Punktualnie o godzinie 10:00 scenę oświetliły reflektory, a w ich blasku pojawiły się panie Anna Piegza i Paulina Marcinkowska, które wprowadziły wszystkich zebranych w tematykę spotkania.

    Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne zarówno indywidualnie jak i zespołowo, co dostarczyło wszystkim wielu emocji, a brawom nie było końca.

  Na zakończenie Pani Dyrektor Ewa Postół wręczyła wszystkim uczestnikom festiwalu pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash