Wiadomości

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

27 lutego przejdzie do historii naszej szkoły, gdyż po raz pierwszy udaliśmy się na mecz przez wielkie „M”. Wraz z młodzieżą z dolnośląskich szkół włączyliśmy się w akcję wrocławskiego „Śląska” zachęcającą do wspólnego dopingu podczas mecz 1/4 Pucharu Polski. Rywalem Wrocławian na tym szczeblu rozgrywek był ambitny zespół pierwszoligowej Floty Świnoujście.
Sam moment pierwszego kontaktu wzrokowego ze stadionem wzbudził zachwyt na naszych twarzach, a po wejściu na trybunę, oszołomieni wspaniałym dopingiem sami staliśmy się częścią biało - czerwono - zielonej „armii”.
Zjednoczeni w dopingu 8 – tysięcy sympatyków „Śląska”, mogliśmy obserwować pasjonujące zawody. W dramatycznych okolicznościach, na minutę przed końcowym gwizdkiem, kiedy Piotr Ćwielong zdobył gola na 3:2 dosłownie „odfrunęliśmy” wraz z całą trybuną.

Z wielką radością i wspaniałymi przeżyciami udaliśmy się do restauracji Mc Donalds. Czuliśmy wielką dumę, kiedy wracając autobusem w radiu komentowano wynik tego meczu. Naszego meczu. Hej Śląsk!!!