Dziś piękny dzień - to wasze święto kochani
Więc was serdecznie u nas witamy,
Na krótki występ, a później na wspólny poczęstunek zapraszamy.

Tymi słowami uczniowie Niepublicznej Szkoły powitali swoich rodziców i opiekunów na uroczystości z okazji Dnia Rodzica. W tym szczególnym momencie pragnęliśmy podziękować naszym mamom, tatom, wszystkim opiekunom prawnym za troskę, uczucie, którym obdarzają naszych uczniów każdego dnia. Wielkie słowa podzięki należą się im także za trud pracy włożony w ich wychowanie.

Dzieci po rozdaniu ról z wielką ochotą przystąpiły do codziennych prób. Miały świadomość, iż to nie jest zwykły występ, to dowód wdzięczności. W mgnieniu oka nauczyły się śpiewać piosenki, deklamować wierszyki, nauczyły kroków tańców.
Kiedy nadszedł dzień występu nie zawiodły. W pełni profesjonalna inscenizacja przyniosła łzy radości, wiele uśmiechów i olbrzymią radość. Po wspaniałej piosence Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam” dzieci wręczyły swoim rodzicom i opiekunom własnoręcznie przygotowane serduszka, a oni udali się na słodki poczęstunek, aby w trakcie rozmowy podzielić się swoimi wrażeniami z obejrzanego przedstawienia.