Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Fundacja Pomocna Dłoń, prowadzona przez Iwonę Olimpię Kaniewską, pomaga osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Fundacja ta jest także organizatorem konkursu plastycznego. Główny cel konkursu to przedstawienie przez dzieci niepełnosprawne własnego wizerunku życia. Przedsięwzięcie to jest realizowane w ramach zadań publicznych z zakresu rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w dziedzinach: sportu, kultury, rekreacji i turystyki.

Nasi uczniowie po raz pierwszy wzięli udział w tym konkursie. Do drugiego etapu wytypowano Paulinę Włodarską, Marzenę Śliwińską – uczennice Szkoły Podstawowej, Ewę Piotrowską – uczennicę Gimnazjum oraz Natalię Andrzejewską – uczennicę Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Nasze młode i niezwykle uzdolnione artystki przygotowały wspaniałe prace, które zostały dostrzeżone i nagrodzone!

Czternastego grudnia - w doskonałych humorach - ruszyliśmy do Gorc do uroczej restauracyjki przy ulicy Traugutta, w której to odbyło się uroczyste wręczenie nagród.

Prowadzący imprezę ciekawie opowiadał o Fundacji, konkursie,
a nawet grał na gitarze i śpiewał.
Kameralna atmosfera, poezja, piękna muzyka i wyborne jadło - to wszystko sprawiło,
że czas minął szybko i przyjemnie.
A na pożegnanie wspólna, pamiątkowa fotografia.
Więcej informacji o Fundacji Pomocna Dłoń:
www.serce.free.ngo.pl