Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Miłość to jedno z najpiękniejszych uczuć, jakim może darzyć człowiek człowieka. To wspaniała wartość życiowa, z której czerpie się wiele szczęścia. Walentynki świętowane 10 lutego były doskonałą okazją, aby wyrazić naszą miłość i sympatię do siebie nawzajem. Na kilka dni przed zabawą sale zajęć rewalidacyjno-wychowawczych, klasy, korytarze zdobiły serca i amorki.
Wstępem do zabawy walentynkowej było przedstawienie o miłości. Podczas występu słuchaliśmy miłosnych piosenek w wykonaniu dzieci i nauczycieli. Inscenizacje wierszy „Żuk i biedronka”, Zakochana żaba” i pokaz multimedialny z udziałem dzieci okazały się miłą niespodzianką dla widzów.
Na zakończenie uczniowie wręczyli nauczycielom walentynki-jabłuszka, a nauczyciele dzieciom pierniki w kształcie serca. Szczególną walentynkę od dzieci i Grona Pedagogicznego otrzymała Pani Dyrektor Ewa Postół. Złote serce z wygrawerowanym napisem w podziękowaniu za miłość i troskę o dobro dzieci było miłą niespodzianką.
Walentynkowa skrzynka życzeń zapełniła się po brzegikartkami z sympatycznymi życzeniami. Dzięki temu każdy mógł przez chwilę zostać Walentym lub Walentynką. Nie zabrakło konkursów, w których główną rolę odegrały dzieci i serca. Udział w wesołych konkursach dostarczył wszystkim wielu pozytywnych wrażeń, a zwycięzcom walentynkowych nagród.
W tak serdecznej atmosferze i doskonałym humorze bawiliśmy się przez całe popołudnie. Taniec i muzyka to świetna sprawa - była to wyśmienita zabawa.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player