Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


W tym roku wyjątkowo, bo już 13.X.2010 obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji odbyła się uroczysta msza św. w intencji nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Uczniowie dużo wcześniej przygotowywali się do tego wyjątkowego święta szykując drobne upominki dla swoich wychowawców. Część z nich zaangażowała się także w przygotowanie przedstawienia, podczas którego mogli zaprezentować swoje zdolności aktorskie i wokalne oraz sprawić miłą niespodziankę swoim nauczycielom. Nad przygotowaniem części artystycznej tego dnia czuwały panie E. Turkowicz, G. Zawierucha, M. Zapał- Sobol, K. Zymon a o oprawę muzyczną tradycyjnie zadbał pan J. Myćka. Młodzi aktorzy, jak zwykle zadziwili wszystkich swoimi zdolnościami i sprawili, że na twarzach widzów zagościł uśmiech.

Z wizytą w pokoju nauczycielskim.
Za pracę podziękowała swoim pracownikom pani Dyrektor, życzyła im dalszych sukcesów oraz sił i chęci do podejmowania nowych wyzwań. Przedstawiła również krótką prezentacje multimedialną. Głos zabrała także siostra dyrektor, dziękując nauczycielom za wszystko co robią dla dzieci.
Tego dnia odbyło się również pasowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej, Gimnazjum oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Pani Dyrektor uroczyście powitała ich w szkolnym gronie i życzyła wielu sukcesów. Pasowanym uczniom towarzyszyli w tym ważnym dla nich dniu rodzice i opiekunowie. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć oraz słodkich upominków i tradycyjnych biretów, w których świeżo pasowani uczniowie prezentowali się naprawdę dostojnie! Pani Dyrektor nie zapomniała również o upominkach dla klas - koszach wspaniałych przyborów szkolnych! To był naprawdę miły dzień!
Pasowanie uczniów Gimnazjum
Pamiątkowe zdjęcie tuż po pasowaniu