CHODŹ Z NAMI!!!
13.06.2015

13 czerwca uczniowie naszej szkoły udali się na V Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta Miasta Rafała Dudkiewicza. Impreza po raz pierwszy odbyła się na torze wyścigów konnych Partynice i zgromadziła na starcie rekordową frekwencję zawodników. Na dwóch trasach, dłuższej „profi” i krótszej „rekreacyjnej” zmagali się zawodnicy i zawodniczki praktycznie z całej Polski.

 

Nam przypadł w udziale występ na trasie rekreacyjnej, która zakładała do pokonania

4,2 km. Jednak ze względu na zbyt duży upał i temperaturę sięgającą 34 stopniu Celsjusza, organizatorzy skrócili zawodnikom dystans o połowę. Z marszu na średnim dystansie zrobił się przedłużony sprint, który mimo wszystko tego dnia był wielkim wyzwaniem.

Na mecie stawiliśmy się wszyscy, całą ósemką, wraz z opiekunami, Panią Anią, Panem Bartkiem i Panem Grzegorzem. Tam czekały na nas piękne medale oraz poczęstunek.
Reprezentujący naszą szkołę Bartek K. stanął na podium dwukrotnie. Raz w kategorii Open na miejscu trzecim , natomiast w kategorii mężczyzn do lat 18 zajął wysokie drugie miejsce. Justyna S. natomiast otrzymała statuetkę za 3 miejsce w kategorii K-18.

 

Gratulujemy!

 

Po Złotoryi, Rzeczce, Dusznikach Zdroju i Legnicy to właśnie we Wrocławiu zakończyliśmy swoje starty w bieżącym roku szkolnym.

Autorką zdjęć jest Alicja Niemiec.