Wiadomości
Nasze szkoły

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Dzień 12 stycznia 2010 roku, był szczególnym dniem dla nas pracowników Niepublicznej Szkoły Podstawowej, Niepublicznego Gimnazjum i Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Z samego rana udaliśmy się do Ołdrzychowic Kłodzkich na spotkanie pt:„Formacja współpracowników w duchu franciszkańskim”. Z nieskrywaną radością udaliśmy się na spotkanie z Matką Prowincjalną, którą część ze starszych pracowników szkoły bardzo miło wspomina jako jedną z nas, wszak kiedyś z wielką pasją i zapałem prowadziła grupę rewalidacyjną i nauczała katechezy w naszej szkole.
Integracyjne z założenia spotkanie wszystkich pracowników świeckich sióstr Franciszkanek, miało też swój wymiar duchowy. Oprócz uczestnictwa we mszy świętej, mieliśmy okazję wysłuchać dwóch ciekawych wykładów. Pierwszy z nich, multimedialny pt:„Służba Sióstr Franciszkanek do czasu II Soboru Watykańskiego” natomiast drugi nosił tytuł „Wiara Abrahama i Sary, a wiara w życiu każdego z Nas”. 
Gospodarze spotkania zadbali również o nasze podniebienia serwując nam śniadanie oraz pyszny obiad. Duchowo i cieleśnie nasyceni udaliśmy się w drogę powrotną, przed tym jednak zdążyliśmy zapowiedzieć kolejną wizytę w Ołdrzychowicach Kłodzkich.