Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Bez wątpienia był to dzień szczególny, i na pewno pozostanie na długo w naszej pamięci. Szczególnie w pamięci nowo przyjętych do braci uczniowskiej, wychowanków naszej szkoły. Zadbali o to organizatorzy tego święta czyli panie Gabrysia Zawierucha, Magda Muryj oraz panowie Jacek Myćka i Grzegorz Czajka.
W odnowionej, kolorowej i tęczowej sali zgromadzili się uczniowie oraz nauczyciele by celebrować Dzień Edukacji Narodowej. Po ciepłych słowach i życzeniach od siostry dyrektor Moniki Pampuch rozpoczęliśmy imprezę.
Uczniowie śpiewająco dali wyraz swojemu zamiłowaniu do szkoły, do przyjaźni w niej nawiązanych czyli do codziennego życia szkolnego.
Jednak aby zostać pełnoprawnym członkiem braci szkolnej musieli złożyć uroczystą przysięgę w obecności pani dyrektor Ewy Postół oraz skosztować „magicznego napoju” z uśmiechem na ustach. Owym napojem była woda z dużą zawartością cytrynowego soku.
Aby tradycji pasowania stało się zadość, uczniowie wyrecytowali wiersz pt. „Kto Ty jesteś?”, a w nagrodę za dobrze zdany egzamin zostali obdarowani przez panią Dyrektor kuferkami ze słodyczami.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player