Dzień Kobiet
8.03.2019

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”

W piątek 8 marca 2019 roku, obchodziliśmy w naszej szkole wyjątkowe święto - Dzień Kobiet. Wtedy swój dzień obchodzą wszystkie panie, zarówno te duże, jak i te małe. Jak co roku, atrakcje dla dziewczyn przygotowała męska część szkoły. Z tej okazji uczniowie naszych szkół przygotowali przedstawienie „na wesoło” podzielone na dwie części, pierwsza część składała się z wierszyków i piosenek natomiast druga z wykładu i przedstawienia typów kobiet.

Na zakończenie nie zabrakło życzeń, drobnych upominków i słodyczy. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, był to dla nich wyjątkowy czas. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszej szkole, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.