Spotkania Radością Malowane
30.11.2018

30 listopada uczniowie naszych szkół na zaproszenie Szkoły wzięli udział w VI Festiwalu „Spotkania Radością Malowane”.

 

Ze szkoły wyjechaliśmy z samego rana, ale pomimo wczesnej pory wszyscy byli w dobrym nastroju, bo przecież zapowiadał się kolejny, ciekawie spędzony dzień. Energii dodawało wszystkim także słońce, które towarzyszyło nam w drodze do Polanicy. Po przyjeździe udaliśmy się do Teatru Zdrojowego im. M. Ćwiklińskiej, gdzie jak co roku odbywał się Festiwal.

 

W „Spotkaniach Radością Malowanych” udział wzięła młodzież z zaproszonych ośrodków i szkół działających na terenie powiatu kłodzkiego, na co dzień zajmujących się nauczaniem i wychowaniem dzieci z niepełnosprawnościami.

Podczas festiwalu odbyły się przedstawienia teatralne oraz zabawa taneczna. Nasi uczniowie po raz kolejny mieli okazję obcowania ze sztuką teatralną, a także nawiązać nowe znajomości i pobawić się ze swoimi rówieśnikami z innych ośrodków przy skocznej muzyce. Na zakończenie festiwalu wszyscy uczestnicy wzięli udział w uroczystym obiedzie, w restauracji Zdrojowa.

 

Pełni pozytywnej energii, z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do szkoły, aby tam podzielić się swoimi wrażeniami z przyjaciółmi i kolegami.