Dzień Edukacji Narodowej
„Nauczyciel moim przyjacielem”
12.10.2018

Dnia 12 października 2018 r. w naszych szkołach obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej. Radosny ten dzień, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela, rozpoczęliśmy od mszy św. w intencji całej społeczności szkolnej. Potem wszyscy udaliśmy się do sali widowiskowej na pasowanie pierwszoklasistek z Niepublicznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Zuzanna, Patrycja, Wioleta i Agata zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów szkoły. Uczennice otrzymały od pani Dyrektor upominek i słodkości.

Po ślubowaniu nadszedł czas na program artystyczny, który został przygotowany przez naszych zdolnych artystów i nauczycieli. Wesołe piosenki i wiersze wszystkim się bardzo podobały, a końcowy taniec z pomponami wprawił publiczność w doskonały nastrój.

 

W trakcie uroczystości nie zabrakło oczywiście życzeń, kwiatów i prezentów, których adresatami byli zarówno pracownicy szkół z panią dyrektor Ewą Postół na czele, jak i nasi uczniowie. Tego dnia każdy pracownik szkoły otrzymał ręcznie przygotowany upominek ze swoim imieniem, kwiaty i słodkości.