Uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet
8.03.2016

Dnia 8 marca 2016 roku o godzinie 9:30 w Niepublicznej Szkole Podstawowej, Niepublicznym Gimnazjum oraz Niepublicznej Szkole Przysposabiającej do Pracy po raz kolejny świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. To właśnie z niniejszej okazji odbyła się uroczysta akademia, w czasie, której uczniowie wyrażając swoją wdzięczność i podziękowanie Pani Dyrektor Ewie Postół, jak również wszystkim Paniom zaprezentowali bardzo interesujący i zabawny program artystyczny.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w czynnościach kulturotwórczych, odczuwając przy tym radość ze wspólnej zabawy. Z zaangażowaniem recytowały wiersze, śpiewały piosenki i wykonywały proste układy taneczne. Zapoznały się i utrwaliły podstawowe zasady dobrego zachowania. Uczniowie uczestniczyli w pokazie mody, prezentując wybrane na tę okazję stroje.

Przygotowany program artystyczny podobał się wszystkim zebranym, którzy oklaskami nagrodzili szkolnych aktorów. Po skończonej akademii dzieci wręczyły paniom tulipany. Pani dyrektor Ewa Postół obdarowała wszystkich słodkim upominkiem.