Dzień Chłopca
30.09.2013

W poniedziałek 30 września uczniowie naszej szkoły bawili się świetnie na imprezie zorganizowanej z okazji przypadającego w tym dniu święta wszystkich chłopców. 

Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor życzeniami skierowanymi do chłopców oraz życzeniami dobrej zabawy.  W imieniu dziewczynek słowami wiersza P. Okrój, pt. „Dzień Chłopaka” Gabrysia Tomczak  złożyła życzenia wszystkim kolegom, nauczycielom oraz proboszczowi.

Następnie prowadząca pani Kasia Zymon zaprosiła chłopaków do wzięcia udziału
w pierwszej konkurencji sportowej, w której został wybrany super sportowiec.

I tak z grona naszych uczniów w kolejnych zmaganiach wyłoniliśmy jeszcze: super tancerza, super łasucha, mistrza doskonałości, super bystrzaka i super artystę. Każdy zwycięzca otrzymał pamiątkowy dyplom, a wszyscy zgromadzeni chłopcy pyszne czekolady oraz medale.

Uczestnicy zabawy podczas krótkiej przerwy delektowali się  owocami w polewie czekoladowej oraz napojami. Bawiliśmy się przy akompaniamencie muzycznym pana Jacka Myćki.  Nasi chłopcy świetnie się sprawdzali zarówno podczas konkurencji sportowych jak i na parkiecie. Podczas imprezy wszyscy tryskali dobrym humorem  oraz energią co sprawiło, że przebiegała ona w miłej i sympatycznej atmosferze.