Dzień 6 grudnia na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków, ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Tego dnia dzieci zobaczyły po raz pierwszy w roku padający śnieg, wysłuchały powitania Pani Dyrektor Ewy Postół, oglądnęły spektakl opowiadający prawdziwą historię Świętego Mikołaja.
Jednak prawdziwym wydarzeniem była wizyta Mikołaja-Biskupa w naszej szkole. Święty Mikołaj przywołany słowami piosenki, śpiewanej przez naszych wychowanków przybył do grzecznych dzieci i wręczył im prezenty. Radości było co nie miara!
Dzieci dziękowały Mikołajowi i na pamiątkę każde zrobiło sobie z nim zdjęcie! Przez chwilkę w Sali widowiskowej było słychać jedynie szelest rozpakowywanych paczek i okrzyki szczęścia i radości!
Kolejną atrakcją była zabawa i tańce, w której uczestniczył także Mikołaj. Nasz Święty kocha wszystkie dzieci, zwłaszcza te grzeczne, których w naszej szkole nie brakuje i nie odmawiał tańca nikomu.

W przerwach pomiędzy tańcami dzieci brały udział w zorganizowanych konkursach. Okazały wielką aktywność i zaangażowanie! Aby dzieci i rodzice mieli jeszcze więcej siły do swawoli i hulanek ze smakiem zjadły słodki poczęstunek.

 

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, Mikołaj został pożegnany przez naszą Panią Dyrektor i wychowanków. Obiecał, że wróci za rok i poszedł obdarowywać inne grzeczne dzieci prezentami.