Warsztaty wielkanocne
21.03 - 23.03.2018

W dniach 21.03.2018 – 23.03.2018 w naszej szkole odbyły się Warsztaty Wielkanocne. Forma warsztatowa pozwoliła uczniom w sposób aktywny przyswoić i utrwalić sobie wiedzę o naszych regionalnych i polskich tradycjach, oraz zwyczajach związanych ze Świętem Wielkanocnym.

Każdy z uczestników  otrzymał komplet materiałów niezbędnych do wykonania wielkanocnych ozdób. Program warsztatów obejmował artystyczne zdobienie i malowanie jajek styropianowych, baranków, kurczaczków, zajączków, tworzenie kartek i palm wielkanocnych. Mając do dyspozycji różnorodność materiałów m.in.: specjalne nożyczki, dziurkacze, papier o różnej fakturze, farby akrylowe, folię bąbelkową, wstążki, piórka, wełnę czesankową, zakupione na potrzeby przeprowadzonych warsztató  przez naszą Panią Dyrektor Ewę Postół oraz narzędzia takie jak pistolet klejowy uczniowie tworzyli własnoręcznie piękne ozdoby, które prezentujemy na zdjęciach.

Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Uczniowie wraz z nauczycielami pracowali w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie prace zostały umieszczone na wystawie szkolnej.